IT Help Desk & IT Support

  • home
  • IT Help Desk & IT Support

We are looking for an outstanding persons to our Salt Square team. They will strengthen our team working on a special, certainly original and unusual projects.

Zakres zadań i obowiązków:

  • Zarządzanie automatyzacją instalowania systemów oraz aplikacji
  • Zarządzanie systemami backupów stacji roboczych oraz laptopów
  • Zarządzanie zasobami IT oraz planowanie ich zakupów
  • Prowadzenie oraz udział w wewnętrznych projektach IT
  • Druga linia wsparcia użytkowników
  • Opieka nad aplikacjami biurowymi oraz produkcyjnymi
  • Diagnostyka problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemów IT w oparciu o najlepsze praktyki
  • Tworzenie, organizacja oraz optymalizacja dokumentacji IT
  • Analiza zgłoszeń IT oraz projektów dla biznesu
  • Szkolenie pracowników z zakresu korzystania z systemów IT

Zakres wymagań:

  • Komunikatywność, samodzielność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu codziennych zgłoszeń użytkowników
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych i klienckich z rodziny Windows, pakietu MS Office oraz systemów backupu
  • Znajomość systemu Linux,
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego, rozwiązań sieciowych oraz języków skryptowych
  • Proaktywne nastawienia oraz kreatywności przy tworzeniu nowych rozwiązań

Co oferujemy?

  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • rozwój kariery zawodowej,
  • interesujące warunki pracy.